E devlet şifresini unuttum


E devlet şifrelerini postanelere giderek 4 tl karşılığında edinebiliyorsunuz. E devlet girişi yaptıktan sonra, eğer şifrelerinizi ilk kez girmiş iseniz sistem tarafından otomatik olarak sizlere şifrelerinizin değiştirilmesi hatırlatılıyor. Kesinlikle değiştiriniz. Zira size verilen e devlet şifresi zarflarında verilen kombinasyonu güçlü ve hatırlanması çok zor olan bir şifre veriliyor. Bu bakımdan şifrelerinizi değiştirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Peki E devlet şifresini kaybederseniz unutursanız ne yapmanız gerekiyor. Bu konumuzda sizlere resimli olarak neler yapmanız gerektiğinizi anlatıyoruz. 

Edevlet kapısı ile giriş yapıldığında neleri sorgulayabileceğinizi tc ile sorgulama sitemiz üzerinden sizlere zaman içinde resimli olarak anlatıyoruz. Şifre sıfırlamaya geçmeden önce açtığımız e devlet konularıyla alakalı bazı konu başlıklarını aşağıdan sizlere veriyoruz.

E DEVLET ŞİFRESİYLE SSK SORGULAMA

E DEVLET ŞİFRESİYLE EMEKLİ MAAŞ KESİNTİSİ SORGULAMA

Şifrelerinizi değiştirmek için aşağıdaki görsel anlatımlı bağlantıyı takip edebilirsiniz Bu görsel galeriden tek tek nasıl sorgulama yapabileceğinizi sizlere anlatıyoruz. Şifre değiştirme ile ilgili her türlü sorularınızı bizlere yorum şeklinde gönderebilirsiniz. 

 

E DEVLET ŞİFRESİNİ NASIL DEĞİŞTİRİRİM RESİMLİ ANLATIM 

 

22 Nisan 2019

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

KimdirTcİle.Com